Yolcular | Anne Hathaway Yabancı Film Türkçe Dublaj | Full Film İzle (HD)

75 İzlenme
Published

Yolcular Anne Hathaway Yabancı Film Türkçe Dublaj Full Film İzle.

Başrolünde oscarlı oyuncu Anna Hathaway'in oynadığı 2009 yapımı gerilim filmi Yolcular. Türkçe dublaj yabancı film izlemek için TIGenç terapist Claire Summers (Anne Hathaway), hocası (Andre Braugher) tarafından korkunç bir uçak kazasından sağ kurtulan beş yolcuya danışmanlık yapmakla görevlendirilir.

Böyle güç bir görev alan Claire'in yaşadığı zorluklar, yardım elini reddeden ve kazayı bahane ederek ona açık açık kur yapan Eric (Patrick Wilson) ile karşılaşınca kat be kat artar. Claire Eric'le arasında mesleğinin gerektirdiği mesafeyi korumaya çabalarken, diğer hastalar kazaya dair ve havayolları şirketinin resmi açıklamalarıyla çelişen ayrıntıları anımsamak için mücadele vermektedirler.

Havada gerçekleşen olası bir patlamayla ilgili anıları suyüzüne çıktığında, yolcular gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaya; Claire de bu olayda havayollarının parmağı olduğundan şüphelenmeye başlar. Gerçeği açığa çıkarmaya kararlı olan Claire'in git gide içine çekildiği komplo ve Eric'le giderek derinleşen ilişkisi, kaderin şiddetli bir oyunuyla birbirine karışacaktır...

Vizyon tarihi: 2 Ocak 2009
Yönetmen: Rodrigo García
Oyuncular: Anne Hathaway, Patrick Wilson, Andre Braugher devamı
Tür: Gerilim, Fantastik
Ülke: ABD

#yolcular #yabancıfilmler

Kategori
Yabancı Film Türkçe Dublaj
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.