Açlık Oyunları: Alaycı Kuş | Türkçe Dublaj Yabancı Film Tek Parça (HD)

47 İzlenme
Published

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Türkçe Dublaj Yabancı Film Tek Parça (HD) Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson'ın başrollerini paylaştığı Açlık Oyunları Alaycı Kuş filmi sizlerle.


Katniss Everdeen, evi 12. Bölge'nin tamamen yıkıma uğradığını öğrendiğinde neler olup bittiğini görebilmek için oraya geri döner. Karşılaştığı manzara ise tam anlamıyla kötüdür. Kazananların kaldıkları evler dışında her şey harabeye dönmüş, insanlar artık yeraltında yaşamaya başlamış ve hükümetin politikasının karşısında hayatta kalmak için mücadele etmeye başlamışlardır. Katniss gerçekten de protesto hareketinin yüzü olmaya başlar ve bu sorumluluğu bir türlü kabullenemez. Yükselen bu baş kaldırı dalgasının içerisinde yer alamamasının nedenlerinden en önemlisi de Peeta'nın hayatının tehlikede olmasıdır.
Büyük bir ilgiyle karşılanan Susan Collins imzalı Açlık Oyunları serisinin üçüncü halkası olan filmin yönetmenliğini, ikinci filmi de yönetmiş olan Francis Lawrence üstlenirken; başrollerde bir kez daha Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson ikilisi yer alıyor.

Vizyon tarihi: 21 Kasım 2014
Yönetmen: Francis Lawrence
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth
Tür: Aksiyon, Dram, Bilimkurgu
Ülke: ABD


#alaycıkuş #açlıkoyunları #jenniferlawrence

Kategori
Yabancı Film Türkçe Dublaj
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.